| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | 360° 3D Bird View-parkeerhulpsysteem met 1080P-camera's, 170° supergroothoek, nachtzicht en IP67 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | Omgevingsweergave met 4 camera's |
| Nachtzicht | Infrarood verbeterd |
| Product | 360 graden surroundweergavesysteem voor bedrijfsvoertuigen HD Bird's Eye-camerakit voor veilighe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Installatie | Opbouwmontage / inbouwmontage optioneel |
| Beeldverwerking | 3D-ruisonderdrukking, tegenlichtcompensatie |
| product | HD AHD-achteruitrijcamera met kentekenplaat, 170° groothoek en nachtzicht in kleur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | Kenteken achteruitrijcamera |
| Videosignaal | AHD / CVBS Optioneel |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| GPS -functie | Steun |
| Oplossing | 1080p |
| APP-controle | Steun |
| Trefwoorden | Panoramacamera voor voertuigen |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Product | Real-time high-definition video 360 vogelzichtcamera voor in de auto |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Functie | 360 graden rondom zicht, parkeerhulp |
| Spanning | 12V |