| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Additional Features | Built-in Speaker, Remote Control, Adjustable Parking Guidelines |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Waterproof | IP67 |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Video Input | 2 Channels |
|---|---|
| Brightness | 400cd/m2 |
| Additional Features | Built-in Speaker, Remote Control, Adjustable Parking Guidelines |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| luidruchtigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Systemen | Android OS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Fm Ic | NXP 6624 met RDS |
| Radio | 6686 |
| Schermtype | IPS-scherm met meervoudig aanraakapparaat |
| Product | LED-autowaarschuwingsveiligheidsindicatoren Tesla digitaal dashboard |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Spanning | 12V/24V |
| Functie | Snelheid, versnelling, batterij, lichtindicatoren, veiligheidsherinneringen |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Product | Tesla Digital Dashboard – Geavanceerd weergavesysteem voor een naadloze rijervaring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Spanning | 12V |
| Temperatuur | -20°C tot 70°C |
| Productnaam | Pakingssensor |
|---|---|
| Alarmtype | Bi-het Gezoem van Bi |
| Maak waterdicht | IP67 |
| Opsporingsafstand | 0.32M (3M) |
| Alarmafstand | 0.31.5M (2M) |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| Language | Chinese/English |
| Brightness | 750cd/m2 |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
| Package Contents | 2 Mirrors, 2 Clips |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Productnaam | Pakingssensor |
|---|---|
| Alarmtype | Bi-het Gezoem van Bi |
| Maak waterdicht | IP67 |
| Opsporingsafstand | 0.32M (3M) |
| Alarmafstand | 0.31.5M (2M) |