| Functie | Waterdicht, nachtzicht, gesplitst scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 9-36V |
| Oplossing | 1920*1080 |
| Plaatsing | binnenspiegel |
| kijkhoek | 170 graden |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht |
| Loopopname | Steun |
| Witbalans | Steun |
| Positie | Achter+Voor+Zij |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Helderheid | 300CD/m2 |
| Contrastverhouding | 300:1 |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Geheugenkaart | 32GB kaart |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Resolutie | 720P |
| Sensor | Sony IMX 225 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Waterdicht | IP 68 |
|---|---|
| Type | Parkeergevoelens, parkeergevoelensystemen, achtercamera's, back-upcamera's, draadloze achtercamera's |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, parkeerlijn |
| Bekijkhoek | 100°-150° |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |