| Productnaam | Voertuigachteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35KG |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht |
| Loopopname | Steun |
| Witbalans | Steun |
| Positie | Achter+Voor+Zij |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Geheugenkaart | 32GB kaart |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Product | Meerkanaals achteruitkijkspiegelbewakingssysteem met camera's aan de voor- en zijkant |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | steun |
| Hoek bekijken | 120°–150° |
| Spanning | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Sleutelwoord | Met ADAS uitgeruste achteruitkijkspiegel achteruitrijcamera – Lane Assist, Collision Warning en acht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| kijkhoek | Optioneel voor 90~170 graden |
| ADAS | Ja |
| Parkeerlijn | Ja |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Camera | AHD 1080P camera |
| Zienhoek | 360 graden |
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Geheugenkaart | 32GB kaart |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |