| Productnaam | De blinde reeks van het Streekbeeldschermsysteem |
|---|---|
| Pakketgrootte | 24x16.5x45.3cm |
| Gewicht | 0.5KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Resolutie | 800*480 |
| Product | Sony HD-sensor Vierbaans beeldvorming 170 ° Fisheye Ultragroothoek blinde zone-weergavesysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Functie | 360° panoramische monitoring, achteruitrijhulp, parkeerhulp |
| Nachtzicht | Full-color beeldvorming bij weinig licht |
| Radio | Standaard |
|---|---|
| Verwerker | PX3 Quad Core Cortex-A9 1,5 GHz processor |
| Spanning | 12V |
| Schermtype | IPS-scherm met meervoudig aanraakapparaat |
| GPS-navigatie | - Ja, dat klopt. |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Alarmvolume | 70-80 dB (30 cm) |
|---|---|
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Waterdicht | IP67 |
| Geschiktheid | Universeel |
| Alarmafstand | 0.3-1.5M(2M) |
|---|---|
| Effectief bereik | < 0,9 m |
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Geschiktheid | Universeel |
| Stroombron | 12V gelijkstroom |
|---|---|
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Zienhoek | 360 graden |
| lijnopname | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Productnaam | De blinde reeks van het Streekbeeldschermsysteem |
|---|---|
| Pakketgrootte | 24x16.5x45.3cm |
| Gewicht | 0.5KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Resolutie | 800*480 |
| Product | SD-kaart TF-kaart HD-opname Android CarPlay dashcam met gps-navigatie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Functie | Video-opname, GPS-navigatie, CarPlay/Android connect, parkeerhulp |
| Schermtype | Touchscreen |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |