| Product | Voertuigspecifieke achteruitrijcamera geïntegreerd in de achterklephandgreep voor Toyota Tacoma |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | steun |
| Producttype | Achterklephandgreep Geïntegreerde achteruitrijcamera |
| Voertuigcompatibiliteit | Toyota Tacoma |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, gesplitst scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 9-36V |
| Oplossing | 1920*1080 |
| Plaatsing | binnenspiegel |
| kijkhoek | 170 graden |
| Product | 360 HD bird eye gestikte camerakit surroundweergavesysteem voor DVR-bewaking van bedrijfsvoertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Functie | 360 panoramisch zicht, 3D-stiksels, achteruit traject, parkeerbewaking |
| Lens | 1080P groothoeklens met zes glazen |
| Product | Multi-camera gestikt visueel display surround view-camerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 180° voor/achter en 170° zijkant |
| Lens | HD-groothoeklens |
| Product | 9-inch AHD-monitoren 4 high-definition camera's Luchtvaartconnector 360 panoramische autocamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Lens | Groothoeklens met zes glazen |
| Productnaam | 360 graden autocamerasysteem, 360 graden rond zichtsysteem, rondzichtcamerasysteem, auto DVR, 360 BU |
|---|---|
| Functie | 360 naadloos volledig zicht, vogelweergave, parkeerhulp, auto-omkeersysteem, auto-achteraanzicht |
| Signaal systeem | VRIEND |
| Materiaal | Metaal |
| Bedrijfsspanning | 12V-24V |
| Naam van het product | Achteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35kg |
| 0.35kg | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Video-uitvoermodus | AV1/AV2 (CAMERA omgekeerde prioriteit) |
| Product | Wagenparkwagens waterdichte AHD 12V 24V 360 graden vogelzichtcamera voor auto |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 170° per camera |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |
| Product | 360 graden parkeercamera voor commerciële vloot met surround monitoring dodehoekveiligheidssysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Steun |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |