| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 Maanden |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Videosignaal | AHD |
| Montage | universeel |
| Toepassingsspanning | Compatibel met voertuigvoedingssysteem |
| Hoek bekijken | 170 graden breedhoek |
| Productnaam | 360 Systemen van de Autocamera |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Kijkhoek | 170° Breedtehoek |
| Installatiepositie | Achter / zijkant / dode hoek |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Chip | 1058 Fotogevoelige verwerkingsspaander |
| Kijkhoek | 170 |
| Stroomvoorziening | Gelijkstroom 12V |
| Oplossing | 1024*768 (N/P) |
| NAAM | Draadloze Reservecamera |
|---|---|
| voor | Vrachtwagens |
| Waterbestendig | IP67 |
| infrarood nachtzicht. | 4 IR-lampen |
| Installatie | Makkelijke installatie |
| Productnaam | Voertuigachteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35KG |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Material | Metal |
|---|---|
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| Night Vision | Yes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
|---|---|
| Color | Black |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| App Control | Yes |
| Parking Mode | Yes |