| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| product | CarPlay-compatibel display in het voertuig voor taxi-, wagenpark- en servicevoertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Navigatieprojectie | Smartphone-gebaseerd navigatiedisplay |
| Multimedia afspelen | Muziek, oproepen, berichten via telefoonprojectie |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Materiaal behuizing | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Resolutie | 800x480 |
|---|---|
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 2 kanalen |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
| Display-type | TFT-LCD |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |