| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Materiaal behuizing | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Materiaal behuizing | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| product | Multi-signaal dodehoekcamera voor OEM-voertuigintegratie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | Dodehoek- / achter- / zijcamera |
| Beeldsensor | Sterrenlicht / HD CMOS |
| Type | Naverkoop/fabriek geïnstalleerd |
|---|---|
| Gewicht | 0.5 kg |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassingswagen | Algemeen |
| Efficiënte waaier | < 0,9 m |
| Productnaam | De kabel van de autoaansteker |
|---|---|
| Pakketgrootte | 5x5x5cm |
| Gewicht | 0.18KG |
| Leider | Zuiver Koper |
| kleur | Rug |
| NAAM | Rearview camera van WIFI |
|---|---|
| Pakketgrootte | 13x8x4.5cm |
| Gewicht | 0.15KG |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Steun OS | IOS/Android APP |
| Afstand van detectie | 0.3-2M(3M) |
|---|---|
| Gewicht | 0.5 kg |
| Toepassingswagen | Algemeen |
| Taal | Veelvoudige talen |
| Sensor | 1080p |