| Product | 10-inch 3D 360 panoramische alles-in-één automonitoring-pc met HD-camerasysteem en WiFi-navigatie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Groothoeklens met 6 glazen |
| Hoeveelheid camera's | 4 |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | BG-bzf-1080H |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Memory Card | TF Card |
|---|---|
| chip | Universal |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| Operating Voltage | 12V DC |
| Material | Plastic |
| Type | Sharkfin-zijcamera |
|---|---|
| Schermgrootte | 6.25 inch. |
| Ondersteuning resolutie | 1080p |
| Voeding | DC 12V |
| Positie | Zijweg |
| Sleutelwoord | Slimme achteruitrijcamera met touchscreen en geavanceerde waarschuwingen en realtime videofeedback |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermgrootte | 6,25 inch, 5 inch |
| Aanraakscherm | Ja |
| HD nachtzicht | Steun |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Type | Achteraanzichtcamera |
| Positie | Achter, voor |
| Spanning | 12-24V |
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |