| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Sony HD-sensor Vierbaans beeldvorming 170 ° Fisheye Ultragroothoek blinde zone-weergavesysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Functie | 360° panoramische monitoring, achteruitrijhulp, parkeerhulp |
| Nachtzicht | Full-color beeldvorming bij weinig licht |
| Efficiënte waaier | < 0,9 m |
|---|---|
| Aantal sensoren | 4 |
| Waterdicht | IP67 |
| Stroomvoorziening | 12V gelijkstroom |
| Inhoud van het pakket | 1 bedieningskist, 2 sensoren, 1 scherm, 1 stroomkabel |
| Product | Aluminium behuizing 3-weg video-ingangen IPS Elektronische achteruitkijkspiegel Dodehoekbewakingssys |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM-service | Steun |
| Hoek bekijken | Verstelbare groothoeklens |
| Spanning | 12–24V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Efficiënte waaier | < 0,9 m |
|---|---|
| Werkspanning | 12V~24V |
| Waarschuwingsmethode | Gezien/geluid |
| Afbeelding | Dashboard Display/achteruitkijkspiegel |
| Type | Camera voor blinde beelden |
| Product | Antenne Nachtzicht 18 LED-verlichting 140 graden groothoek Auto Multimedia Navigatie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Schermgrootte | 10 inch |
| Oplossing | 1024x600 |