| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| product | CarPlay-compatibel display in het voertuig voor taxi-, wagenpark- en servicevoertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Navigatieprojectie | Smartphone-gebaseerd navigatiedisplay |
| Multimedia afspelen | Muziek, oproepen, berichten via telefoonprojectie |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Materiaal behuizing | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Resolutie | 800x480 |
|---|---|
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 2 kanalen |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
| Display-type | TFT-LCD |
| Product | SD-kaart TF-kaart HD-opname Android CarPlay dashcam met gps-navigatie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Functie | Video-opname, GPS-navigatie, CarPlay/Android connect, parkeerhulp |
| Schermtype | Touchscreen |