| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 2 jaar, 13 maanden, 18 maanden |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Product | SD-kaart TF-kaart HD-opname Android CarPlay dashcam met gps-navigatie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Functie | Video-opname, GPS-navigatie, CarPlay/Android connect, parkeerhulp |
| Schermtype | Touchscreen |
| Product | Bird Eye-autocamera met zes glazen groothoek en 360° panoramische bewaking |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Groothoeklens met zes glazen |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Product | Sony HD-sensor Vierbaans beeldvorming 170 ° Fisheye Ultragroothoek blinde zone-weergavesysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Functie | 360° panoramische monitoring, achteruitrijhulp, parkeerhulp |
| Nachtzicht | Full-color beeldvorming bij weinig licht |
| product | Blind Spot Camera-oplossing voor de wereldwijde aftermarket in de auto-industrie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Signaalformaten | CVBS / AHD-signaalformaten |
| Waterdichte beoordeling | IP68 |
| Productnaam | 360 Systemen van de Autocamera |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Kijkhoek | 170° Breedtehoek |
| Installatiepositie | Achter / zijkant / dode hoek |
| Product | AI Nachtelijke achteruitrijcamera voor commerciële vlootbewaking met bedrade achteruitrijcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 120–140° |
| Spanning | DC 12V |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 Maanden |
| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Chip | 1058 Fotogevoelige verwerkingsspaander |
| Kijkhoek | 170 |
| Stroomvoorziening | Gelijkstroom 12V |
| Oplossing | 1024*768 (N/P) |