| Productsoort | AHD voertuigcamera |
| Camera resolutie | AHD 720P / 1080P Facultatief |
| Bekijkhoek | 120°-170° Breedtehoek |
| Nachtzicht | Infrarood nachtzichtondersteuning |
| Waterdichtheid | IP68 / IP69K |
| Spanning | DC 12V-24V |
| Lens | 2.8mm breedhoeklens |
| Schermgrootte | Compatibel met externe monitor |
| Draadloos of draadloos | Draadloos |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Voertuigcompatibiliteit | Trucks, bussen, aanhangwagens, bouwvoertuigen |