| Categorie | Specificatie |
|---|---|
| Producttype | 360 Graden Voertuigcamera |
| Camera Resolutie | AHD 720P / 1080P Optioneel |
| Kijkhoek | 150°-170° Groothoek |
| Nachtzicht | Infrarood Nachtzicht Ondersteuning |
| Waterdichtheidsklasse | IP68 / IP69K |
| Voltage | DC 12V-36V |
| Lens | Anti-Mist Groothoeklens |
| Schermgrootte | Compatibel met Externe Monitor |
| Bedraad of Draadloos | Bedraad |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Voertuigcompatibiliteit | Bus, Bestelwagen, Vrachtwagen, Commerciële Voertuigen |