| Product | Wagenparkwagens waterdichte AHD 12V 24V 360 graden vogelzichtcamera voor auto |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 170° per camera |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |
| Product | AI Nachtelijke achteruitrijcamera voor commerciële vlootbewaking met bedrade achteruitrijcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 120–140° |
| Spanning | DC 12V |
| Product | 2 Split-screen dodehoekbewaking Real-time videoweergave Voertuiggegevensrecorder |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja (logo, gebruikersinterface, aanpasbare verpakking) |
| Lens | Afhankelijk van gekoppelde camera's |
| Hoeveelheid camera's | Ondersteunt meerdere invoer |
| Product | 9-inch AHD-monitoren 4 high-definition camera's Luchtvaartconnector 360 panoramische autocamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Lens | Groothoeklens met zes glazen |
| Product | Universele voertuigbewaking 4 x HD Bird View autocamera Optioneel voor monitor |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Groothoeklens van 170° |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Product | Draadloze WiFi-achteruitrijcamera met display voor mobiele telefoon, ultragroothoek parkeerhulpcamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | Ultragroothoek (circa 140°–170°) |
| Weergavemethode | Smartphone (iOS / Android) |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Videosignaal | AHD |
| Montage | universeel |
| Toepassingsspanning | Compatibel met voertuigvoedingssysteem |
| Hoek bekijken | 170 graden breedhoek |
| Productnaam | 360 Systemen van de Autocamera |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Kijkhoek | 170° Breedtehoek |
| Installatiepositie | Achter / zijkant / dode hoek |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 2 jaar, 13 maanden, 18 maanden |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 2 jaar, 13 maanden, 18 maanden |