| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
|---|---|
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 2 jaar, 13 maanden, 18 maanden |
| Stroom | Standaard,2,4W,4W,DC 12V,<3w |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 Maanden |
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Woontype | OEM vervangende remlichtbehuizing |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Montagelocatie | Achterklephandgreep/achterklepbekleding |
| Nachtzicht afstand | 45FT |
| Type | Achteruitrijcamera, parkeersensorsysteem, achteruitrijsysteem, 360 graden autocamerasysteem, 360 sur |
|---|---|
| Spanning | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Automerk | Universeel, alle soorten, Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS, alle auto's, bussen |
| Garantie | 1 jaar, 12 Maanden |
| Stroom | Standaard,2,4W,4W,DC 12V,<3w |
| Bekijkhoek | Breedtehoek 170° |
|---|---|
| Materiaal | ABS-plastic |
| Installatie | Klem |
| Video-uitvoermodus | speld 18 |
| Aanpassing | Handleiding |
| Aanpassing | Handleiding |
|---|---|
| Video-uitvoermodus | speld 18 |
| OSD-taal | Ondersteuning voor meerdere talen |
| Bekijkhoek | Breedtehoek 170° |
| Materiaal | ABS-plastic |
| Aanpassing | Handleiding |
|---|---|
| Installatie | Klem |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
| Taal | Chinees/het Engels |
| Resolutie | HD |
| Product | Panoramisch camerasysteem 360 Bird View DVR PC gestikte 3D-camerakit |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170° Breedtehoek |
| Spanning | 12V–24V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Peugeot Expert Toyota Proace Geïntegreerd derde remlicht achteruitrijcamerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Installatie | Plug-and-play, geen lichaamsboringen |
| Montagetype | Voertuigspecifieke directe vervanging |