| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Product | Real-time high-definition video 360 vogelzichtcamera voor in de auto |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Functie | 360 graden rondom zicht, parkeerhulp |
| Spanning | 12V |
| Product | 3D 360° Birdview Surround-parkeersysteem met 1080P HD-camera's, groothoeklens en waterdichte mon |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Oplossing | 1080P Full-HD |
| Lenstype | HD-lens met 6 glazen |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |