| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| GPS -functie | Steun |
| Oplossing | 1080p |
| APP-controle | Steun |
| Trefwoorden | Panoramacamera voor voertuigen |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |