| Product | 360 graden panoramisch autocamerasysteem met Android-schermondersteuning HD Nachtzicht en eenvoudige |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Beeldsensor | CMOS, ondersteuning op sterrenniveau |
| Nachtzicht | Kleurenbeelden bij weinig licht |
| Product | 10-inch 360° surroundview geïntegreerd voertuigsysteem met 3D-beeldvorming en 1080P quad-camera veil |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ondersteund |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | 12–24V |
| Product | Digitaal zijspiegelcamerasysteem met dubbele HD-camera's Groothoek dodehoekbewaking Truck & |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameraresolutie | 720P / 1080P (optioneel) |
| Cameratype | Zijzichtcamera's met dubbele lens |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Multicamera 360° vogelkijksysteem voor auto's | Naadloos parkeren, achteruitrijden en dodehoekde |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Beeldverwerking | Realtime stiksels, 3D-ruisonderdrukking |
| Nachtzicht | Ondersteuning bij weinig licht op sterrenniveau |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |