| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Bird View-systeem |
|---|---|
| Spanning | 9-36V |
| Tolerantieomvang | < 1 cm |
| Maximaal vermogen | 2.5W |
| Zoemervolume | 70-80 dB (30 cm) |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Product | AHD achteruitrijcamera voor Fiat Doblo / Opel combo bestelwagens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | steun |
| Producttype | Remlichttype achteruitrijcamera |
| Voertuigcompatibiliteit | Fiat Doblo (2010–), Opel Combo (2011–2018) |