| Jaar | Algemeen |
|---|---|
| Model | Algemeen |
| Type | Achterste camera, monitor. |
| Auto-uitvoering | Algemeen |
| Kijkhoek | 120° |
| Product | Autoveiligheid Dodehoekvrije 360 graden achteruitrijcamera Full HD Surround View Monitoring Kit |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | 12–24V |
| Product | Draadloze WiFi-achteruitrijcamera met display voor mobiele telefoon, ultragroothoek parkeerhulpcamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | Ultragroothoek (circa 140°–170°) |
| Weergavemethode | Smartphone (iOS / Android) |
| Producttype | Parkeersensor / achteruitrijradar |
|---|---|
| Detectietechnologie | Ultrasoon (4 sensoren) |
| Sensorhoeveelheid | 4 stuks |
| Installatiepositie | Achter (bumper) |
| product | Ultrasoon parkeerradarsysteem met 4 sensoren Auto achteruitrijwaarschuwing met zoemer |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Wagenparkwagens waterdichte AHD 12V 24V 360 graden vogelzichtcamera voor auto |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 170° per camera |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |
| Type | Achterste camera, monitor. |
|---|---|
| Kijkhoek | 120° |
| Functie | Waterdicht, nachtelijk zicht, split-screen, 120 graden groothoek |
| Vermogen | 1.5-3A |
| Spanning | 12-24V |
| Product | Ultraheldere back-upmonitor 360 voertuigcamera Waterdicht en anticondensontwerp voor alle weersomsta |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja, volledig ondersteund |
| Lens | Ultrabrede autolens |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Product | Peugeot Expert Toyota Proace Geïntegreerd derde remlicht achteruitrijcamerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Installatie | Plug-and-play, geen lichaamsboringen |
| Montagetype | Voertuigspecifieke directe vervanging |