| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Hoekmening | 170 |
| Video uitgang | AHD |
| Stroomvoorziening | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | 4-in-1 multifunctioneel dodehoekbewakingscamerasysteem voor grote voertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Waterdicht | IP68 |
| 3DNR | Ja |
| Automatische witbalans | Ja |
| Product | 1080P 360° surround-busmonitoringsysteem met 3D Birdview-groothoekcamera's en parkeerhulpmodule |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170° per camera |
| Spanning | 12–24V |
| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Hoekmening | 170 |
| Video uitgang | AHD |
| Spanning | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Garantie | 12 maanden |
| Product | 10-inch 360° surroundview geïntegreerd voertuigsysteem met 3D-beeldvorming en 1080P quad-camera veil |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ondersteund |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | 12–24V |
| Product | Multi-camera gestikt visueel display surround view-camerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 180° voor/achter en 170° zijkant |
| Lens | HD-groothoeklens |
| Product | KINGCROWN 10-inch 360° panoramisch alles-in-één voertuigcamerasysteem met 3D Bird View 1080P opname |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170° per camera |
| Spanning | 12V–24V |
| Product | Wagenparkwagens waterdichte AHD 12V 24V 360 graden vogelzichtcamera voor auto |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 170° per camera |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |
| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Hoekmening | 170 |
| Video uitgang | AHD |
| Stroomvoorziening | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Garantie | 12 maanden |
| Product | Ultraheldere back-upmonitor 360 voertuigcamera Waterdicht en anticondensontwerp voor alle weersomsta |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja, volledig ondersteund |
| Lens | Ultrabrede autolens |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |