| Product | 360 graden parkeercamera voor commerciële vloot met surround monitoring dodehoekveiligheidssysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Steun |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | Gelijkstroom 12–24 V |
| Oplossing | 1080P |
|---|---|
| Pakketgrootte | 13x8x4.5cm |
| Gewicht | 0.15KG |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Steun OS | IOS/Android APP |
| Chip-adoptie | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Spanning | 9-36V |
| Geschiktheid | Universeel |
| Camera | AHD 1080P camera |
|---|---|
| Zienhoek | 360 graden |
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
| Schermgrootte | 7 duim |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Productnaam | Bird View-systeem |
|---|---|
| Voeding | 12V |
| kijkhoek | 360 graden |
| Oplossing | 1080p |
| Nachtzicht | Steun |
| Verpakking Details | Exporteer standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Levering vermogen | 1000sets/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Camera | AHD 1080P camera |
| Zienhoek | 360 graden |
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder (EDR), Navigatie |
|---|---|
| Loopopname | Ondersteuning Loop Recording |
| Lens | 6 glaslens |
| Videoresolutie | 1920*1080p |
| kijkhoek | 170 ° |
| Oplossing | 1080P HD |
|---|---|
| Lenshoek | 140 graden |
| Effectieve afstand | 300 m |
| Sensor | CCD |
| Nachtzicht | Steun |