| Parkeermonitor | Ja |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Foto resolutie | 720P |
| Nachtvisie | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Oplossing | 720P |
|---|---|
| gelijkstroom | 9-36V |
| Uitstekend nachtzicht | 18 infraroodlampen en digitale HD-processor |
| Perfect uitzicht | 49° |
| Waterbestendig | IP68 |
| Materiaal | Metalen |
|---|---|
| Signaal | AHD/CVBS |
| Lens | Fisheye |
| Kleur | Zwart |
| Verlengsnoer | 6/7/10/15 m |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Productnaam | De kabel van de voertuigluchtvaart |
|---|---|
| Pakketgrootte | 15x15x5cm |
| Gewicht | 0.55KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Schakelaar B | 4 PIN Female |
| luidruchtigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Digitale TV-Ontvanger | Facultatief& Ondersteuning |
| Fm Ic | 6624 Met RDS |
| Systemen | Android OS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Spanning | 12V |
| Productnaam | De blinde reeks van het Streekbeeldschermsysteem |
|---|---|
| Pakketgrootte | 24x16.5x45.3cm |
| Gewicht | 0.5KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Resolutie | 800*480 |