| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Motieopsporing | Ja |
| Model | universeel |
| G-sensor | Ja |
| Werktemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
|---|---|
| Stroombron | 12V gelijkstroom |
| video-invoer | 4CH 1080P AHD |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
| Type lens | Groothoek |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Weergevenhoek | 170° |
|---|---|
| Foto resolutie | 720P |
| G-sensor | Ja |
| Werkende Temperatuur | -20°C~70°C |
| model | universeel |
| Parkeermonitor | Ja |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Foto resolutie | 720P |
| Nachtvisie | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Oplossing | 720P |
|---|---|
| gelijkstroom | 9-36V |
| Uitstekend nachtzicht | 18 infraroodlampen en digitale HD-processor |
| Perfect uitzicht | 49° |
| Waterbestendig | IP68 |
| Materiaal | Metalen |
|---|---|
| Signaal | AHD/CVBS |
| Lens | Fisheye |
| Kleur | Zwart |
| Verlengsnoer | 6/7/10/15 m |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |