| Weergevenhoek | 170° |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Voltage | 12-24V |
| Schermtype | LCD |
| Product | IP68 waterdichte 170° ultrabrede achteruitrijcamera voor vrachtwagens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | 170 ° |
| Oplossing | 720P / 1080P |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Resolutie | 800*480 |
| Nachtvisie | De Lichten van IRL |
| Maak waterdicht | IP68 |
| productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Hoekmening | 170 |
| Videooutput | AHD |
| Voltage | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Garantie | 12 maanden |
| Oplossing | 720P |
|---|---|
| Pakketgrootte | 13x8x4.5cm |
| Gewicht | 0.15KG |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Steun OS | IOS/Android APP |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Resolutie | 1280*720/1920*720/1920*1080 |
| ADAS | LDW+BSD+MOD+RCTA |
| Lijnopname | De Opname van de steunlijn |
| Videoopslagwijze | De maximumsteun is 128G |
| Bekijkhoek | 175° |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, ingebouwde GPS, parkeerlijn, ADAS, spraakinteractie, 5G simkaart |
| Type | Andere, parkeergevoelensysteem, achterste camera, monitor, achterste radar, back-up camera |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Product | 1080P 3D 360° surroundview-systeem met vogelperspectiefparkeerhulp voor personenauto's |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Hoeveelheid camera's | 4 × groothoekcamera's |
| Kijkhoek | 170° per camera |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, gesplitst scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 9-36V |
| Oplossing | 1920*1080 |
| Plaatsing | binnenspiegel |
| kijkhoek | 170 graden |