| Productnaam | Bird View-systeem |
|---|---|
| Voeding | 12V |
| kijkhoek | 360 graden |
| Oplossing | 1080p |
| Nachtzicht | Steun |
| Verpakking Details | Exporteer standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Levering vermogen | 1000sets/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Camera | AHD 1080P camera |
| Zienhoek | 360 graden |
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder (EDR), Navigatie |
|---|---|
| Loopopname | Ondersteuning Loop Recording |
| Lens | 6 glaslens |
| Videoresolutie | 1920*1080p |
| kijkhoek | 170 ° |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Oplossing | 1080P HD |
|---|---|
| Lenshoek | 140 graden |
| Effectieve afstand | 300 m |
| Sensor | CCD |
| Nachtzicht | Steun |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Productnaam | 360 rondom zichtmonitor met 4 camera's, ideaal voor voertuigen |
|---|---|
| Groothoek | 170 graden |
| Combineer setje | voorkant, zijaanzicht, achteraanzicht, achterkant |
| Waterdicht | IP 67 |
| 3DNR | Ja |