| G-sensor | Ja |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -20°C~70°C |
| Schermtype | LCD |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Helderheid | 600cd/m2 |
| Resolutie | 1024x600 |
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 1 kanaal |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Voertuigachteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35KG |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Opslagtemperatuur | -30°C~80°C |
|---|---|
| Parkeermonitor | Ja |
| Voltage | 12-24V |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Model | universeel |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
|---|---|
| Color | Black |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| App Control | Yes |
| Parking Mode | Yes |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Motieopsporing | Ja |
| Model | universeel |
| G-sensor | Ja |
| Werktemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
|---|---|
| Stroombron | 12V gelijkstroom |
| video-invoer | 4CH 1080P AHD |
| G-sensor | - Ja, dat klopt. |
| Type lens | Groothoek |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Weergevenhoek | 170° |
|---|---|
| Foto resolutie | 720P |
| G-sensor | Ja |
| Werkende Temperatuur | -20°C~70°C |
| model | universeel |