| Alarmafstand | 0.3-1.5M(2M) |
|---|---|
| Effectief bereik | < 0,9 m |
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Geschiktheid | Universeel |
| Stroombron | 12V gelijkstroom |
|---|---|
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Zienhoek | 360 graden |
| lijnopname | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Productnaam | De blinde reeks van het Streekbeeldschermsysteem |
|---|---|
| Pakketgrootte | 24x16.5x45.3cm |
| Gewicht | 0.5KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Resolutie | 800*480 |
| Product | SD-kaart TF-kaart HD-opname Android CarPlay dashcam met gps-navigatie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Functie | Video-opname, GPS-navigatie, CarPlay/Android connect, parkeerhulp |
| Schermtype | Touchscreen |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Jaar | Algemeen |
|---|---|
| Model | Algemeen |
| Type | Achterste camera, monitor. |
| Auto-uitvoering | Algemeen |
| Kijkhoek | 120° |
| luidruchtigheid | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Systemen | Android OS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Fm Ic | NXP 6624 met RDS |
| Radio | 6686 |
| Schermtype | IPS-scherm met meervoudig aanraakapparaat |
| Resolutie | 800x480 |
|---|---|
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 2 kanalen |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
| Display-type | TFT-LCD |
| Oplossing | 1080p |
|---|---|
| Schermgrootte | 10.1“ |
| APP-controle | Steun |
| GPS -functie | Steun |
| Geschiktheid | Universeel |
| Aanpassing | Handleiding |
|---|---|
| Installatie | Klem |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
| Taal | Chinees/het Engels |
| Resolutie | HD |