| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Resolutie | 1280*720/1920*720/1920*1080 |
| ADAS | LDW+BSD+MOD+RCTA |
| Lijnopname | De Opname van de steunlijn |
| Videoopslagwijze | De maximumsteun is 128G |
| Bekijkhoek | 175° |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, ingebouwde GPS, parkeerlijn, ADAS, spraakinteractie, 5G simkaart |
| Type | Andere, parkeergevoelensysteem, achterste camera, monitor, achterste radar, back-up camera |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Product | 1080P 3D 360° surroundview-systeem met vogelperspectiefparkeerhulp voor personenauto's |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Hoeveelheid camera's | 4 × groothoekcamera's |
| Kijkhoek | 170° per camera |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, gesplitst scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 9-36V |
| Oplossing | 1920*1080 |
| Plaatsing | binnenspiegel |
| kijkhoek | 170 graden |
| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Chip | 1058 Fotogevoelige verwerkingsspaander |
| Kijkhoek | 170 |
| Stroomvoorziening | Gelijkstroom 12V |
| Oplossing | 1024*768 (N/P) |
| Product | Draaibare zijcamera Vlootveiligheidsbewakingssysteem Dodehoekbewakingssysteem |
|---|---|
| Warrany | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Spanning | 12V–24V |
| kijkhoek | 120 ° |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Naam van het product | Achteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35kg |
| 0.35kg | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Video-uitvoermodus | AV1/AV2 (CAMERA omgekeerde prioriteit) |