| Product | Draadloze WiFi-achteruitrijcamera met display voor mobiele telefoon, ultragroothoek parkeerhulpcamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | Ultragroothoek (circa 140°–170°) |
| Weergavemethode | Smartphone (iOS / Android) |
| G-sensor | Ja |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -20°C~70°C |
| Schermtype | LCD |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Helderheid | 600cd/m2 |
| Resolutie | 1024x600 |
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 1 kanaal |
| Product | Meerkanaals achteruitkijkspiegelbewakingssysteem met camera's aan de voor- en zijkant |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | steun |
| Hoek bekijken | 120°–150° |
| Spanning | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| product | Blind Spot Camera-oplossing voor de wereldwijde aftermarket in de auto-industrie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Signaalformaten | CVBS / AHD-signaalformaten |
| Waterdichte beoordeling | IP68 |
| Productnaam | Voertuigachteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35KG |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Opslagtemperatuur | -30°C~80°C |
|---|---|
| Parkeermonitor | Ja |
| Voltage | 12-24V |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Model | universeel |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
|---|---|
| Color | Black |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| App Control | Yes |
| Parking Mode | Yes |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Motieopsporing | Ja |
| Model | universeel |
| G-sensor | Ja |