| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Product | IP68 waterdichte 170° ultrabrede achteruitrijcamera voor vrachtwagens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | 170 ° |
| Oplossing | 720P / 1080P |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Resolutie | 800*480 |
| Nachtvisie | De Lichten van IRL |
| Maak waterdicht | IP68 |
| product | 360° camera voor bedrijfsvoertuigen, DVR met ADAS en dodehoekdetectie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Weergave | IPS LCD, brede kijkhoek |
| Kanalen opnemen | 4 kanalen gelijktijdig |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Hoekmening | 170 |
| Videooutput | AHD |
| Voltage | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Garantie | 12 maanden |
| Oplossing | 720P |
|---|---|
| Pakketgrootte | 13x8x4.5cm |
| Gewicht | 0.15KG |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Steun OS | IOS/Android APP |