| GPS-navigatie | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Digitale TV-Ontvanger | Facultatief& Ondersteuning |
| Android | Android 4.4/6.0/7.1/8.0 |
| Automarkt | changan cs35 |
| Radio | NXP6686 |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Resolutie | 1280*720P |
|---|---|
| Pakketgrootte | 13x8x4.5cm |
| Gewicht | 0.15KG |
| Helderheid | 300cd/m2 |
| Steun OS | IOS/Android APP |
| Productnaam | De blinde reeks van het Streekbeeldschermsysteem |
|---|---|
| Pakketgrootte | 24x16.5x45.3cm |
| Gewicht | 0.5KG |
| Voeding | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Resolutie | 800*480 |
| Product | Sony HD-sensor Vierbaans beeldvorming 170 ° Fisheye Ultragroothoek blinde zone-weergavesysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Functie | 360° panoramische monitoring, achteruitrijhulp, parkeerhulp |
| Nachtzicht | Full-color beeldvorming bij weinig licht |
| Product | Peugeot Expert Toyota Proace Geïntegreerd derde remlicht achteruitrijcamerasysteem |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Installatie | Plug-and-play, geen lichaamsboringen |
| Montagetype | Voertuigspecifieke directe vervanging |
| Radio | Standaard |
|---|---|
| Verwerker | PX3 Quad Core Cortex-A9 1,5 GHz processor |
| Spanning | 12V |
| Schermtype | IPS-scherm met meervoudig aanraakapparaat |
| GPS-navigatie | - Ja, dat klopt. |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Alarmvolume | 70-80 dB (30 cm) |
|---|---|
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Waterdicht | IP67 |
| Geschiktheid | Universeel |
| Alarmafstand | 0.3-1.5M(2M) |
|---|---|
| Effectief bereik | < 0,9 m |
| Alarmtype | Bi Bi Buzz |
| Sondegrootte | 22*20mm |
| Geschiktheid | Universeel |