| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Chip | 1058 Fotogevoelige verwerkingsspaander |
| Kijkhoek | 170 |
| Stroomvoorziening | Gelijkstroom 12V |
| Oplossing | 1024*768 (N/P) |
| Product | Draaibare zijcamera Vlootveiligheidsbewakingssysteem Dodehoekbewakingssysteem |
|---|---|
| Warrany | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Spanning | 12V–24V |
| kijkhoek | 120 ° |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Behuizingsmateriaal | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |
| Naam van het product | Achteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35kg |
| 0.35kg | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Video-uitvoermodus | AV1/AV2 (CAMERA omgekeerde prioriteit) |
| Product | Draadloze WiFi-achteruitrijcamera met display voor mobiele telefoon, ultragroothoek parkeerhulpcamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | Ultragroothoek (circa 140°–170°) |
| Weergavemethode | Smartphone (iOS / Android) |
| G-sensor | Ja |
|---|---|
| Werkende Temperatuur | -20°C~70°C |
| Schermtype | LCD |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Installatie | Vervang de originele achteruitkijkspiegel |
|---|---|
| Helderheid | 600cd/m2 |
| Resolutie | 1024x600 |
| Gesteunde taal | Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Russisch, Chinees |
| Videoinput | 1 kanaal |
| Product | Meerkanaals achteruitkijkspiegelbewakingssysteem met camera's aan de voor- en zijkant |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | steun |
| Hoek bekijken | 120°–150° |
| Spanning | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| product | Blind Spot Camera-oplossing voor de wereldwijde aftermarket in de auto-industrie |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Signaalformaten | CVBS / AHD-signaalformaten |
| Waterdichte beoordeling | IP68 |