| Waterdicht | IP 68 |
|---|---|
| Type | Parkeergevoelens, parkeergevoelensystemen, achtercamera's, back-upcamera's, draadloze achtercamera's |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, parkeerlijn |
| Bekijkhoek | 100°-150° |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, Guangdong, China |
| Productnaam | achtermeningscamera |
|---|---|
| Foto resolutie | 720P |
| Motieopsporing | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| G-sensor | Ja |
| Sleutelwoord | Slimme achteruitrijcamera met touchscreen en geavanceerde waarschuwingen en realtime videofeedback |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Schermgrootte | 6,25 inch, 5 inch |
| Aanraakscherm | Ja |
| HD nachtzicht | Steun |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | Steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | Steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voltage | 12-24V |
|---|---|
| Schermtype | LCD |
| Parkeermonitor | Ja |
| G-sensor | Ja |
| Weergevenhoek | 170° |
| Sleutelwoord | Met ADAS uitgeruste achteruitkijkspiegel achteruitrijcamera – Lane Assist, Collision Warning en acht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| kijkhoek | Optioneel voor 90~170 graden |
| ADAS | Ja |
| Parkeerlijn | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |