| Product | Panorama Super 3D-achteruitrijcamera met volledig surroundbeeld voor nauwkeurig achteruitrijden en p |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Full HD | 1080p |
| Kleur | Zwart |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Product | Volledig metalen lichtgewicht anti-condens lens Auto waterdichte nachtzichtcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| kijkhoek | 170 ° |
| Spanning | 12V/24V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Product | achteruitkijkspiegel achteruitrijcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| OEM-service | Steun |
| Spanning | DC 12V |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Product | Ultraheldere back-upmonitor 360 voertuigcamera Waterdicht en anticondensontwerp voor alle weersomsta |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja, volledig ondersteund |
| Lens | Ultrabrede autolens |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |