| Werkspanning | 9-36V |
|---|---|
| Wifi | Steun |
| Voeding | DC 10-32v |
| Scherm | 5 inch |
| video -opname | Steun |
| Product | 128 GB digitale draadloze transmissie 1024 * 600 weergave dubbele camera videorecorder |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Lens | 140° HD-lens |
| Hoeveelheid camera's | 4 |
| Product | Camerakit voor bestuurdersbewaking met binnen- en buitencamera's HD-voertuigbewakingssysteem voo |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | Bewakingscamera's voor binnen + voor + buiten |
| Kijkhoek | Groothoeklens (tot 140°–170° optioneel) |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Trefwoorden | Achteruitrijcamerasysteem voor parkeerhulp |
|---|---|
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Lenshoek | 170 graden |
| Type | Camera met monitor |
| Positie | Voor, achter, zijkant |