| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sleutelwoord | High-Definition nachtzicht-autocamera's met IR-LED en waterdicht ontwerp voor alle voertuigen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Infrarood | 12 LED-LIGHTS |
| Schokbestendig | 6.8 |
| Spanning | 9 ~ 36V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Product | Bird Eye-autocamera met zes glazen groothoek en 360° panoramische bewaking |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Groothoeklens met zes glazen |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Product | Autoveiligheid Dodehoekvrije 360 graden achteruitrijcamera Full HD Surround View Monitoring Kit |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | 12–24V |
| Product | 10-inch 360° surroundview geïntegreerd voertuigsysteem met 3D-beeldvorming en 1080P quad-camera veil |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ondersteund |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Spanning | 12–24V |
| Product | 360° HD-surroundzicht flitscamera met 3D-stiksels, nachtzicht en robuust IP67-ontwerp |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Ultrabrede HD-lens |
| schermtype | Werkt met AHD/CVBS-displays van voertuigen |
| Product | Camerakit voor bestuurdersbewaking met MDVR voor bedrijfsvoertuigen Camerasysteem in de cabine en na |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Systeemtype | Camerakit voor stuurprogrammabewaking + MDVR |
| Cameratype | Naar de bestuurder gericht / Voorwaarts gericht / Extern optioneel |