| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | SONY IMX307 |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht |
| kijkhoek | 170 ° |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Oplossing | 1080p |
| Product | 9-inch AHD-monitoren 4 high-definition camera's Luchtvaartconnector 360 panoramische autocamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Hoek bekijken | 170 ° |
| Lens | Groothoeklens met zes glazen |
| Product | 1080P 360° surround view autocamerasysteem met 3D vogelvluchtpanorama, 170° groothoekcamera's, n |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Bedrijfstemperatuur | –20°C ~ 70°C |
| Werkspanning | DC 12V - 24V |
| Product | 3D 360° Surround View Monitoring-systeem met 1080P Bird-Eye Panorama Multi-angle parkeerhulp voor au |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Verenigbaarheid | Auto's, SUV's, MPV's, vrachtwagens, bestelwagens, bussen |
| Opslag / Loop-opname | Ondersteund via systeem-DVR (optioneel) |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |