| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Type | Videorecorder, STREEPJEcam, het Registreertoestel van Gebeurtenisgegevens (EDR), Navigatie |
| Sensor | 720P |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| Functie | Maak, NACHTvisie, VOLLEDIGE KLEUR, parkwijze, Lijnopname, bouwstijl-in WiFi, bouwstijl-in GPS, bouws |
| Loop Recording | Yes |
|---|---|
| chip | Universal |
| Operating Voltage | 12V DC |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Angle | Multi-angle |
| Schermgrootte | 5 duim |
|---|---|
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Verenigbaarheid | ANDROÏDE/IOS |
| Gewicht | 0.15kg |
| Connectiviteit | WIFI |
| voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | Universele voertuigbewaking 4 x HD Bird View autocamera Optioneel voor monitor |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Groothoeklens van 170° |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Functie | BSD |
|---|---|
| Helderheid | 300CD/m2 |
| Installatie | Eenvoudige installatie |
| Lens | 6 glaslens |
| Verenigbaarheid | ANDROÏDE/IOS |
| Productnaam | camerasysteem voor vrachtwagens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Super waterdicht | IP 67 |
| Full HD | 1080p |
| Loopopname | Ja |
| kijkhoek | 170 ° |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht |
| Spanning | DC 12V |
| Schermtype | IPS, touchscreen |
| Wifi | Steun WIFI |
| Product | 4-kanaals DVR-camerasysteem voor vrachtwagens met 360 graden monitoring, stembediening en parkeerbew |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Application Vehicles | Vrachtwagen, bus, aanhangwagen, wagenpark, landbouwvoertuigen |
| Controlemethode | Stembediening + knoppen |