| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 30000/ Stuk/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |
| Productnaam | camerasysteem voor vrachtwagens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Super waterdicht | IP 67 |
| Full HD | 1080p |
| Loopopname | Ja |
| Sleutelwoord | WiFi-autocamera 1080P HD achteruitrijcamera met achteruitrijcamera met smartphone APP-bediening |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| kijkhoek | 140 ° |
| Besturingssysteem | IOS/Android APP |
| verslag | Steun |
| Product | IP68 waterdichte 170° ultrabrede achteruitrijcamera voor vrachtwagens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Kijkhoek | 170 ° |
| Oplossing | 720P / 1080P |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | HD (720P/1080P-opties beschikbaar) |
| Materiaal behuizing | weerbestendig kunststof |
| Maat | Compact ontwerp dat past op de meeste remlichtunits van voertuigen |
| Verenigbaarheid | Universeel |