| Product | Achteruitrijcamera voor auto - AHD groothoek, HD nachtzicht, IP68 waterdicht, volledig metalen licht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| IP-beoordeling | IP68 |
| Nachtzicht | Ja, 3DNR |
| Product | Bird View 360 parkeercamerasysteem – compleet voertuigomringend zicht voor parkeren |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Ja |
| Nachtzicht | 3DNR |
| Waterdicht | Steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| product | 170° groothoek AHD / CVBS achteruitrijcamera voor voertuigen met sterrenlicht nachtzicht, IP67 water |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Nachtzicht | Nachtzicht bij sterrenlicht/verbetering bij weinig licht |
| Waterdichte beoordeling | IP67 (schokbestendig op 6,8 niveaus) |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |