| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glazen lens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Bewegingsdetectie | steun |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| Producttype | Parkeersensor / achteruitrijradar |
|---|---|
| Detectietechnologie | Ultrasoon (4 sensoren) |
| Sensorhoeveelheid | 4 stuks |
| Installatiepositie | Achter (bumper) |
| product | Ultrasoon parkeerradarsysteem met 4 sensoren Auto achteruitrijwaarschuwing met zoemer |