| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Parking Mode | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Storage | Supports Up To 128GB MicroSD Card |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| TV-systeem | PAL NTSC Facultatief |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Functie | Waterdicht, nachtzicht |
| Loopopname | Steun |
| Witbalans | Steun |
| Positie | Achter+Voor+Zij |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Type | AHD 1080P camera |
|---|---|
| Voeding | DC 9-24V |
| Nachtzicht | Steun |
| Materiaal | Geestelijk |
| Positie | achterkant |
| Type | Sharkfin-zijcamera |
|---|---|
| Schermgrootte | 6.25 inch. |
| Ondersteuning resolutie | 1080p |
| Voeding | DC 12V |
| Positie | Zijweg |
| Productnaam | Voertuigachteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35KG |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Autobevestiging | Algemeen |
|---|---|
| Bekijkhoek | 90°-120° |
| Functie | Waterdicht, nachtzicht, parkeerlijn |
| Kenmerken | Achteruitkijksysteem |
| Toepassing | Milieu Controle |