| Productnaam | Voertuigachteruitkijkspiegels |
|---|---|
| Pakketgrootte | 30.6x10.5x5.5cm |
| Gewicht | 0.35KG |
| 0.35KG | GELIJKSTROOM 12V-24V |
| Videooutputwijze | AV1/AV2 (CAMERA Omgekeerde Prioriteit) |
| Lens Angle | 90 ~ 120 Large Angle |
|---|---|
| Installation | Drill Holes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Night Vision | Yes |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Productnaam | 360° voertuigbeveiligingscamera met alles-in-één machinemonitor |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Monitor | alles in één machinemonitor |
| Facultatieve grootte | 10 inch, maatwerk |
| Ahd | 720p, 1080p |
| product | AHD-voertuigcamera voor zwaar gebruik met groothoeklens en industriële waterdichte behuizing |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Nachtzicht | infrarood- of weinig lichtverbeteringstechnologie |
| Kijkhoek | 170 ° |
| Trefwoorden | Achteruitrijcamerasysteem voor parkeerhulp |
|---|---|
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Lenshoek | 170 graden |
| Type | Camera met monitor |
| Positie | Voor, achter, zijkant |
| product | IP68 waterdichte AHD achteruitrijcamera voor vrachtwagens met 170 ° groothoek en 6-laags glazen lens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | achteruitkijkcamera voor vrachtwagens |
| Videosignaal | AHD (coaxiaal) / CVBS (analoog) |
| NAAM | Draadloze Reservecamera |
|---|---|
| voor | Vrachtwagens |
| Waterbestendig | IP67 |
| infrarood nachtzicht. | 4 IR-lampen |
| Installatie | Makkelijke installatie |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Verenigbaarheid | Universeel |