| Product | Super 3D 360° panoramisch surround-camerasysteem met 1080P HD groothoek nachtzicht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Meerlaags glas groothoek |
| Hoeveelheid camera's | 4 |
| Product | 360 graden panoramisch autocamerasysteem met Android-schermondersteuning HD Nachtzicht en eenvoudige |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Beeldsensor | CMOS, ondersteuning op sterrenniveau |
| Nachtzicht | Kleurenbeelden bij weinig licht |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Type | Achteraanzichtcamera |
| Positie | Achter, voor |
| Spanning | 12-24V |
| Kleur | Zwart |
| Product | 360° autocamerasysteem – Volledig surroundbeeld met HD-helderheid en realtime monitoring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Kleur | Zwart |
| Spanning | Optioneel voor breedspanning 9~36V |
| Product | 360° 3D Bird View-parkeerhulpsysteem met 1080P-camera's, 170° supergroothoek, nachtzicht en IP67 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameratype | Omgevingsweergave met 4 camera's |
| Nachtzicht | Infrarood verbeterd |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Product | HD waterdichte punch-hole en externe 2-in-1 auto-achteruitrijcamera met nachtzicht en groothoeklens |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Beeldsensor | Hooggevoelige CMOS |
| Oplossing | 720P / 1080P (optioneel) |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |