| Product | Universele voertuigbewaking 4 x HD Bird View autocamera Optioneel voor monitor |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Groothoeklens van 170° |
| Hoeveelheid camera's | 4 camera's |
| Operating Voltage | 12V DC |
|---|---|
| White balance | Auto |
| chip | Universal |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Storage temperature | -40℃~-80*℃ |
| Motion Detection | Yes |
| chip | Universal |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 glaslens |
| Type | Achteruitrijcamera, achteruitrijcamera |
| Motion Detectie | Steun |
| Voeding | DC 12v |
| Product | Auto 360 panoramisch camerasysteem met Android-display, nachtzicht en realtime monitoring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Cameraresolutie | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Beeldsensor | CMOS |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Witbalans | Automatisch |
| Product | Super 3D 360° panoramisch surround-camerasysteem met 1080P HD groothoek nachtzicht |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Meerlaags glas groothoek |
| Hoeveelheid camera's | 4 |
| Product | 360 graden panoramisch autocamerasysteem met Android-schermondersteuning HD Nachtzicht en eenvoudige |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Beeldsensor | CMOS, ondersteuning op sterrenniveau |
| Nachtzicht | Kleurenbeelden bij weinig licht |
| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Type | Achteraanzichtcamera |
| Positie | Achter, voor |
| Spanning | 12-24V |
| Kleur | Zwart |
| Product | 360° autocamerasysteem – Volledig surroundbeeld met HD-helderheid en realtime monitoring |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM-service | Steun |
| Kleur | Zwart |
| Spanning | Optioneel voor breedspanning 9~36V |