| Productnaam | Ultraheldere HD dodehoek digitale auto-achteruitkijkmonitor met volledige kijkhoek |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte | 1 cm |
| verslag | Ja |
| Monitor | 12.3 inch |
| Productnaam | Veiligheid Parkeerradar 4 sondes Zoemertype dodehoeksensor voor auto's |
|---|---|
| Zoemertype | Alarm door BiBi-geluid |
| Garantie | 1 jaar |
| Het ontdekken van Afstand | 0,3~2,5m |
| Alarmafstand | 0,3~1,5m |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White balance | Auto |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Night Vision | Yes |
| Material | Plastic |
| Loop Recording | Yes |
| White balance | Auto |
| Productnaam | nummerplaat reservecamera |
|---|---|
| Nachtzicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Plastic |
| lijnopname | - Ja, dat klopt. |
| Witbalans | auto |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Motion Detection | Yes |
| Loop Recording | Yes |
| work temperature | -30~℃~-70~℃ |
| Product | 1080P 360° surround view autocamerasysteem met 3D vogelvluchtpanorama, 170° groothoekcamera's, n |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM, ODM | Steun |
| Bedrijfstemperatuur | –20°C ~ 70°C |
| Werkspanning | DC 12V - 24V |
| Product | 3D 360 graden surround view-monitoringsysteem met 1080P HD groothoekcamera's Nachtzicht achterui |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| OEM/ODM | Ja |
| Lens | Meerlaags glas groothoek |
| Hoek bekijken | 170° × 4 |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |