| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 1080p |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Productnaam | Achterweergeven die Camera omkeren |
|---|---|
| Videooutput | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Nachtvisie | De Steun van de nachtvisie |
| TV-systeem | Facultatieve VRIEND NTSC |
| Productnaam | 360-camerasysteem voor auto's |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Groothoek | 170 graden |
| Schokbestendig | Ja |
| Waterdicht | IP68 |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Waterdichte ondersteuning | Ja |
| Voeding | DC 12V |
|---|---|
| Oplossing | 720P/1080P |
| Beeldsensor | 1/3" kleuren-CMOS |
| Type | met parkeerlijn |
| De Steun van de nachtvisie | Ja |
| Productnaam | Slim autocamerabeveiligingssysteem met bewegingsdetectie en lusopname |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| kijkhoek | Optioneel |
| App | iOS, Android |
| Voertuig | Universeel, auto, vrachtwagen, SUV |
| Oplossing | 1024 x 600 |
|---|---|
| Schermtype | IPS |
| Schermgrootte | 10,1 inch |
| Beeldbuis | LCD-scherm |
| Ingangssignaal | Videosignaal |
| Product | achteruitkijkspiegel achteruitrijcamera |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| OEM-service | Steun |
| Spanning | DC 12V |
| Type | Wifi-achteruitrijcamera |
|---|---|
| kijkhoek | 140 graden |
| Materiaal | Geestelijk |
| APP-controle | Steun |
| Nachtzicht | Steun |
| Verpakking Details | Giftbox/Kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30DAYS |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 3000sets/month |
| Plaats van herkomst | China |